Nette Yetkin

Kendimizi Tanıtalım! 11incip9092803

Join the forum, it's quick and easy

Nette Yetkin

Kendimizi Tanıtalım! 11incip9092803
Nette Yetkin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kendimizi Tanıtalım!

4 posters

Kendimizi Tanıtalım! Empty Kendimizi Tanıtalım!

Mesaj tarafından dregazz Çarş. Ağus. 14, 2013 5:41 pm

Herkese merhaba! Öncelikle 15 Ağustos tarihinde kurulmuş olan forumumuzun uzun soluklu ve hayırlı olmasını diliyorum. Adım "dregazz", 18 yaşındayım. Doğma büyüme İzmirliyim.  Üniversiteye yeni başladım, lojistik yönetimi öğrencisiyim. Video oyunları özel ilgi alanım. Özellikle MMORPG türüyle yakından ilgileniyorum: bu konudaki her türlü sorunuzu severek yanıtlayıp forum boyunca sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. İyi forumlar dileklerimle!
dregazz
dregazz
Administrator
Administrator

https://nette.yetkinforum.com/

Kendimizi Tanıtalım! Empty Geri: Kendimizi Tanıtalım!

Mesaj tarafından alkvis Perş. Ağus. 15, 2013 5:46 am

Merhaba! Ben de forumun uzun soluklu olmasını dilerim, Painkiller la yakın dost olduğumdan bu foruma katkıda bulunmak istedim. 18 yaşındayım, bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Her türlü oyuna meraklıyımdır ve bu konuda bilgiliyimdir. Müzik ve müzik aletlerine karşı aşırı ilgiliyimdir. Sıkı Fenerbahçeliyimdir. Oyun konusunda özellikle LoL olmakla birlikte bir çok yardımda bulunabilirim. En çok fayda verebileceğim konular ise; dini ve siyasi konular. İyi forumlar. Alkvis.
alkvis
alkvis
Moderatör
Moderatör

http://alkvis.tumlbr.com

Mesaj tarafından Pokora Perş. Ağus. 15, 2013 6:49 am

Herkese merhabalar, geçmiş bayramınız kutlu olsun. Adım Berk Antepli. 18 yaşındayım, mezunum. Bu sene istediğim bölümün tutmaması nedeniyle tekrar hazırlanıyorum. İstediğim bölüm Bilgisayar Mühendisliği. Üniversite olarak İzmir içi istiyorum. Önceliğim İYTE veya 9 Eylül Üniversitesi. Ama daha çok İYTE Smile  Ben de oyunlara oldukça meraklıyım. Bir o kadar da bilgisayarla bayadır alakadarım. Elimden geldiğimce sizlere yardım edebileceğimi umuyorum. LoL'e bende baya bağımlıyım. Nickname: Pokora09 .lol!  Oynayan varsa ekleyebilir. Herkese iyi günler iyi forumlar .. cheers

Edit: Eylül'ün 9'unda 18 i doldurcağım için sitede yaşım 17 görünüyor. Ama ne kaldı ki şunun şurasında Very Happy   

En son Pokora tarafından Perş. Ağus. 15, 2013 7:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Pokora
Pokora
Administrator
Administrator

Mesaj tarafından Painkiller Perş. Ağus. 15, 2013 7:03 am

Selam herkese. 18 yaşındayım. Bilgisayar mühendisliği okuyorum. Kendimi bildim bileli bilgisayar oyunları, sözlükler ve forumlarla ilgileniyorum. Daha çok yazılım kaynaklı sorunlarla ilgili yardımda bulunabilirim. Özellikle FPS oyunları oynuyorum. Eski forum tayfasını yine buralarda görmek güzel. İyi eğlenceler (:
Painkiller
Painkiller
Administrator
Administrator